Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Robert Gwóźdź. Gwóźdź-Transport-Handel
Robert Gwóźdź. Gwóźdź-Transport-Handel

Robert Gwóźdź. Gwóźdź-Transport-Handel

Na OLX od marzec 2014

Ostatnio online wczoraj o 10:53

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia172
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Firma Gwóźdź jest firmą rodzinną, działającą w przewozie węgla już trzecie pokolenie.

Od 2002 roku firmę prowadzi Robert Gwóźdź, który przez ten czas ciągle podnosi swoje kwalifikacje oraz poszerza asortyment towarów i usług, by w pełni sprostać wysokim wymaganiom, jakie stawia nam rynek oraz odbiorcy. Szczególny nacisk kładziemy na kwestie jakości oferowanego sortymentu, wiedząc z doświadczenia jak ważny jest to czynnik dla żywotności Państwa kotłów.

Ponad to działalność naszą charakteryzuje indywidualne podejście do klienta, szybka realizacja zamówień oraz niskie ceny. W ofercie posiadamy orzech, ekogroszek, pellet oraz kruszywa budowalne i ozdobne.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje EKO-GROSZEK, przeznaczony do spalania w niskoemisyjnych piecach retortowych. Wytwarzany jest on z wysokoenergetycznego węgla o niskiej zawartści siarki (poniżej 0,6%). Najwyższa jakość oferowanego ekogroszku zapewnia długą i bezawaryjną pracę kotłów, spełnienie norm emisji oraz niskie koszty wytwarzania ciepła.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów gwarantujemy Państwu całoroczną dostępność naszych produktów, szybką obsługę oraz korzystne warunki zamówienia. Dostawy realizujemy własnymi środkami transportu lub dodatkowo w przypadku węgla workowanego za pośrednictwem Poczty Polskiej na terenie całego kraju.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, gdzie udzielimy rzetelnych i dokładnych informacji.
 

Kontakt

  • Zabrzańska 17
  • 41-709 Ruda Śląska
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu735555435
  • Numer telefonu666060244
  • Numer telefonu604591850
  • Strona internetowahttps://gwozdz-wegiel.pl

Darmowa aplikacja na Twój telefon